Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.2) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Home
sv: Hem

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Insert
sv: Infoga

en: Audio
sv: Ljud

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Desc
sv: Fallande

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: White
sv: Vit

en: Document
sv: Dokument

en: Documents
sv: Dokument

en: Tabs
sv: Flikar

en: Select
sv: Välj

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Offset
sv: Kompensera

en: Choose
sv: Välj

en: Image Browser
sv: Bildläsare

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Video file
sv: Videofil

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Media Browser
sv: Medialäsare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Link to
sv: Länka till

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Video name
sv: Namn för video

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Image name
sv: Namn för bild

en: Dark
sv: Mörkt

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Media Image
sv: Mediabild

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
