Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.3) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: File
cy: Ffeil

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Select
cy: Dewis

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
