Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.3) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Desc
ht: Des

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
