Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.3) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: File
vi: Tập tin

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Insert
vi: Chèn

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Upload
vi: Tải lên

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Document
vi: Tài liệu

en: Documents
vi: Tài liệu

en: Select
vi: Chọn

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Choose
vi: Chọn

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Videos
vi: Phim

en: Secondary
vi: Phụ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
