Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Upload
fi: Siirrä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Select
fi: Valitse

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Videos
fi: Videot

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Dark
fi: Tumma

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Master
fi: Isäntä

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
