Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.3) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
