Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Upload
ku: بارکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
