Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Upload
ne: अपलोड

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
