Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Home
uk: Головна

en: File
uk: Файл

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: Insert
uk: Вставити

en: Audio
uk: Звук

en: Upload
uk: Викласти

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Desc
uk: Спад

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: White
uk: Білий

en: Video
uk: Відео

en: Document
uk: Документ

en: Documents
uk: Документи

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Select
uk: Вибір

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Offset
uk: Зміщення

en: Choose
uk: Вибрати

en: Image Browser
uk: Оглядач зображень

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Simple Editor
uk: Простий редактор

en: Light
uk: Світла

en: Primary
uk: Основні

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Videos
uk: Відео

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Image name
uk: Назва зображення

en: Dark
uk: Темний

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
uk: Введені вручну шляхи мають починатися з /, ? або #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти

en: Wrapper attributes
uk: Атрибути обгортки
