Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: File
ur: فائل

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Audio
ur: آڈیو

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
