Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-9.24) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: File
lv: Fails

en: Image
lv: Attēls

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Audio file
lv: Audio fails

en: About
lv: Par

en: Video file
lv: Video fails
