Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-9.55) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Menu
be: Меню

en: User
be: Карыстальнік

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: General
be: Агульны

en: Anonymous
be: Ананім

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Translations
be: Пераклады

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
