Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-9.55) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Filter
br: Sil

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
