Seeds Coat (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Dark
fi: Tumma

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Footer fifth
fi: Viides alatunniste

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
