Seeds Coat (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: White
gl: Branco

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Transparent
gl: Transparente

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Dark
gl: Escuro

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
