Seeds Coat (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
