Seeds Coat (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Dark
vi: Sẫm màu
