Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Background Color
ar: لون الخلفيّة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: White
ar: أبيض

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع

en: Primary admin actions
ar: الإجراءات الإدارية الرئيسية
