Seeds Coat (3.0.0) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: White
ru: Белый

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Light
ru: Светлая

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Dark
ru: Темный

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Footer fourth
ru: Подвал четвёртый

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Site header
ru: Шапка сайта

en: Featured top
ru: Рекомендуемые сверху

en: Featured bottom first
ru: Рекомендуемые первый снизу

en: Featured bottom second
ru: Рекомендуемые второй снизу

en: Featured bottom third
ru: Рекомендуемые третий снизу

en: Footer fifth
ru: Подвал пятый

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
