Seeds Coat (3.0.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: White
he: לבן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Main page content
he: תוכן

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?
