Seeds Coat (3.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
