Seeds Coat (3.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
