Seeds Coat (3.0.2) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: White
pl: Biały

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Dark
pl: Ciemny

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
