Seeds Coat (3.0.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
