Seeds Coat (3.0.2) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background Color
ja: 背景色

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: White
ja: 白

en: Tabs
ja: タブ

en: Transparent
ja: 透過

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Footer fourth
ja: 第4フッター

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: Featured top
ja: フィーチャートップ

en: Featured bottom first
ja: フィーチャーボトムファースト

en: Featured bottom second
ja: フィーチャーボトムセカンド

en: Featured bottom third
ja: フィーチャーボトムサード

en: Footer fifth
ja: 第5フッター

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
