Seeds Coat (3.0.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
