Seeds Coat (3.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
