Seeds Coat (8.x-1.10) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
