Seeds Coat (8.x-1.11) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
