Seeds Coat (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: White
uk: Білий

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Light
uk: Світла

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Dark
uk: Темний

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Featured top
uk: Додаткове вгорі

en: Featured bottom first
uk: Перше додаткове знизу

en: Featured bottom second
uk: Друге додаткове знизу

en: Featured bottom third
uk: Третє додаткове знизу

en: Footer fifth
uk: П’ятий нижній колонтитул
