Seeds Developer Helper (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: About
da: Om

en: Inspect
da: Inspicér

en: Responsive Image
da: Responsivt billede
