Seeds Developer Helper (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: About
fr: À propos

en: Inspect
fr: Inspecter

en: Image Style
fr: Style d'image
