Seeds Developer Helper (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: About
ja: アバウト

en: Inspect
ja: 検査

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Responsive Image
ja: レスポンシブ画像
