Seeds Developer Helper (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: About
ru: Информация

en: Inspect
ru: Проверить

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Responsive Image
ru: Адаптивное изображение
