Seeds Developer Helper (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: About
ca: Detalls

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Responsive Image
ca: Imatge responsiva
