Seeds Developer Helper (1.0.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: About
es: Acerca de

en: Inspect
es: Inspeccionar

en: Responsive Images
es: Imágenes adaptables

en: Responsive Image
es: Imágenes adaptables
