Seeds Developer Helper (1.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
