Seeds Developer Helper (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: About
pt: Sobre

en: Responsive Image
pt: Imagem responsiva
