Seeds Developer Helper (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Inspect
vi: Xem xét
