Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Question
sk: Otázka

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Languages
sk: Jazyky

en: Menu Items
sk: Položky menu

en: Questions
sk: Otázky

en: Answers
sk: Odpovede

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Text value
sk: Text
