Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Text
cy: Testun

en: Question
cy: Cwestiwn

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Questions
cy: Cwestiynau
