Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta6) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Languages
nl: Talen

en: Questions
nl: Vragen

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Bundle
nl: Bundel

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Options elements
nl: Optie-elementen
