Seeds Headless Using NextJS (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Text
be: Тэкст

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Languages
be: Мовы

en: Bundle
be: Набор

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
