Seeds Headless Using NextJS (1.0.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Text
hi: लेख

en: Question
hi: सवाल

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Languages
hi: भाषायें

en: Bundle
hi: पोटली

en: Text value
hi: पाठ मान
