Seeds Headless Using NextJS (1.0.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Text
vi: Văn bản

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Answers
vi: Trả lời
