Seeds Headless Using NextJS (1.0.8) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Text
ar: نص

en: Question
ar: السؤال

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Languages
ar: اللغات

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Text value
ar: قيمة نصية
