Seeds Headless Using NextJS (1.0.8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Text
he: טקסט

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Languages
he: שפות

en: Questions
he: שאלות

en: Bundle
he: חבילה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Text value
he: ערך טקטואלי
