Seeds Headless Using NextJS (1.0.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Text
mn: Текст

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Languages
mn: Хэлнүүд
