Seeds Layouts (2.0.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Size
ru: Размер

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Section
ru: Раздел

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Class
ru: Класс

en: Image URL
ru: URL изображения

en: Add Field
ru: Добавить поле

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Select
ru: Выбрать

en: Blocks
ru: Блоки

en: Classes
ru: Классы

en: Layouts
ru: Макеты

en: Columns
ru: Колонки

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Tablet
ru: Планшет
