Seeds Layouts (2.0.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Size
ar: الحجم

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Advanced
ar: متقدم

en: Attributes
ar: سمات

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Reverse
ar: عكس

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Columns
ar: أعمدة
